Zmiana koła

ZADZWOŃ 510 230 630 

Dojeżdżamy błyskawicznie
Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec – Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia (lotnisko Rębiechowo), Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki – Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko -Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelit.Tysiąc.
okolicznych miejscowości:
Gdynia, Sopot, Żukowo, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Chwaszczyno,Miszewo,  Banino, Czaple, Rębiechowo.

Zmiana koła

Potrzebna zmiana koła? Zanim zamówisz usługę, pamiętaj aby:

  • zabezpieczyć unieruchomiony pojazd
  • włączyć światła awaryjne i oznaczyć go trójkątem awaryjnym
  • podać swoją lokalizację
  • poczekać kilkanaście minut na terenie Gdańska i najbliższych okolic

Bez względu na to, czy koło trzeba zmienić w samochodzie osobowym, dostawczym, busie czy innym aucie – zadzwoń po niezawodną auto pomoc Transporter Marek Onasz telefon 510 230 630

Dziś, w wielu nowoczesnych samochodach nie ma miejsca na opony zastępcze czy dojazdowe. Kierowca dysponuje tylko zestawem naprawczym, który nie zawsze się sprawdza. Czasem zdarza się, że nieużywane od lat koło zastępcze nie nadaje się do użytku. Albo nie ma kompletu kluczy. Albo lewarek jest niesprawny. Może, co też się zdarza, uszkodzone zostały dwie opony? A może po prostu, kierowca nie ma pojęcia o tym, jak zmienić koło w samochodzie, nie ma siły, aby to zrobić? To również jest jak najbardziej zrozumiałe.