Pomoc drogowa s6

Całodobowa pomoc drogowa Trasa Kaszubska droga ekspresowa s6

Zadzwoń po pomoc drogową s6, gdy:

  • potrzebujesz zmiany koła
  • wpadłeś w poślizg i utknąłeś w rowie, zaspie czy błocie
  • miałeś stłuczkę
  • miałeś awarię
  • zabrakło ci paliwa
  • zatankowałeś złe paliwo…
pomoc drogowa s6 trasa ekspresowa kaszubska

Jeżeli Twoje auto znajdzie sie po za drogą, będzie trzeba Cię z autem wyciągnąć z rowu lub błota dzwoń śmiało o każdej porze.

Pracujemy całą dobę, przez cały tydzień, w niedziele i święta.

Holowanie aut Transporter  Marek Onasz! Zawsze, gdy potrzebujesz pomocy na drodze!
Awaria auta to niespodziewana przeszkoda w drodze do pracy lub do domu. Awaria, kolizja czy inna, nieprzewidziana sytuacja na drodze.

Nasza auto pomoc i laweta jest do dyspozycji w każdej sytuacji.

Działamy 24h/7 na odcinku drogi ekspresowej Bożepole Wielkie – Luzino – Szemud – Chwaszczyno – Gdynia.

Całość trasy S6 w województwach pomorskim i zachodniopomorskim będzie oddana do ruchu w 2025 r. Droga ekspresowa S6 – Trasa Kaszubska. Ten 42-kilometrowy odcinek – od Bożegopola Wielkiego do węzła Gdynia Wielki Kack – stanowi obwodnicę Wejherowa, Redy i Rumi. Droga ekspresowa S6 o łącznej długości ok. 330 km ma połączyć: Szczecin, Police, Goleniów, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk i Trójmiasto z autostradą A1.

Trasa Kaszubska pozwala na odciążenie istniejącej drogi krajowej i głównych arterii Gdyni. Kierowcy jadący między Bożepolem Wielkim a Gdynią, pokonają trasę w ok. 25 zamiast dotychczasowych 75 minut.

Trasa kaszubska. Trasa przechodzi poprzez kaszubskie wsie: Chmielno, Zawory, Ręboszewo, Brodnicę Dolną, Ostrzyce i Wieżycę. Szlak kończy się na zbiegu drogi z Wieżycy z szosą Kościerzyna – Żukowo.