Międzynarodowa pomoc drogowa

Międzynarodowa pomoc drogowa

Holowanie aut – pomoc drogowa z Chorwacji, Czech,Bułgarii, Francji, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Danii, Belgii, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

Potrzebujesz informacji lub masz jakieś pytania ?

Zadzwoń 510 230 630

Co roku wielu Polaków decyduje się na wyjazdy samochodem na zagraniczne wakacje. Podróżujemy służbowo i turystycznie. Jazda własnym samochodem jest komfortowa i daje większe możliwości swobodnego przemieszczani się. Wiąże się również jednak z pewną niedogodnością. Jeśli samochód ulegnie awarii mamy kłopot i dylemat. Czy naprawiać samochód zagranicą czy zdecydować się na transport do kraju. W takim wypadku najlepiej sprowadzić samochód do kraju, choćby ze względu na różnice cen w usługach polskich i zagranicznych mechaników.

Jak tego dokonać? Najlepiej skontaktować się z polską firmą, która udziela pomocy drogowej również za granicą. Wiemy, jak ważnym elementem oferty jest pomoc drogowa za granicą, dlatego też chętnie jej udzielamy. Bez problemu i możliwie jak najszybciej postaramy się doholować samochód do Polski, na wskazane przez właściciela miejsce. Możemy także zająć się holowaniem kupionego za granicą samochodu, który przed zarejestrowaniem nie może poruszać się po polskich drogach.

Wszyscy zgłaszający się do nas kierowcy mogą liczyć na nasz pełen profesjonalizm, szybkość w działaniu oraz na nasze wieloletnie doświadczenie wsparte specjalistycznym sprzętem.

Pomoc drogowa za granicą: Chorwacja, Czechy,Bułgaria, Francja, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Dania, Belgia, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Włochy, Hiszpania i Portugalia.

Cena ? Zadzwoń 510 230 630 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Kontakt Transporter Onasz Marek laweta