Pomoc drogowa autostrada A1

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić po numer telefonu 510 230 630 Jeśli potrzebujesz pomocy i jesteś w okolicach lub na zjeździe Rusocin, Swarożyn, Pelplin, Kopytkowo, Warlubie, Nowe Marzy lub Grudziądz dzwoń do nas.

Potrzebujesz pomocy drogowej na autostradzie A1? Zadzwoń po pomoc na autostradzie pod całodobowy numer pomocy drogowej na autostradzie A1.

Działamy na odcinku Autostrady Bursztynowej od Rusocin do Grudziądz i Nowe Marzy. Jeśli potrzebujesz lawety w okolicach wjazdu lub zjazdu z autostrady A1 wystarczy zadzwonić.

 Jeśli stanąłeś autem na autostradzie A1 trasa Gdańsk – Grudziądz?

Pomogę w każdej sytuacji. Czy to awaria silnika, czy skrzyni biegów.
Złapałeś gumę i nie umiesz wymienić koła, a może nie masz zapasówki,lewarka, klucza do kół. A może nie można odkręcić śruby. Zabrakło ci paliwa, lub o zgrozo zatankowałeś złego paliwa. Akumulator odmówił posłuszeństwa, zapaliła się kontrolka akumulatora, potrzebujesz nowy akumulator? Miałeś kolizję! Nie wiesz jak sobie teraz z tym poradzić.
A aucie żona i trójka dzieci. Do domu daleka droga. Nie ma problemu. Dzwoń!
Mamy do dyspozycji lawetę, auto zastępcze, płatność bezgotówkową,
Blik, płatność kartą, przelew.

Pomoc drogowa autostrada A1

A1 – pomoc drogowa w trybie 24/7

Transporter zapewnia pomoc drogową na autostradzie A1 w trybie 24-godzinnym przez siedem dni w tygodniu. Niezależnie od tego co się wydarzyło podczas trasy, możesz liczyć na pełne wsparcie specjalistów zapewniających wsparcie techniczne oraz transport i holowanie.

Ile kosztuje pomoc drogowa na A1 ?

Każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie. Pod uwagę brane są m.in.:

  • miejsce, w którym doszło do awarii i niezbędne jest podjęcie samochodu
  • zakres prac – świadczonych na miejscu oraz ewentualnego transportu pojazdu
  • typ pojazdu, który podlega usłudze pomocy drogowej.

Doświadczenie Transportera Marka Onasz oraz współpraca z serwisami, warsztatami i sieciami naprawczymi sprawia, że zapewniamy atrakcyjny cennik usług pomocy drogowej dla wszystkich aut na A1. Istnieje możliwość realizacji zadań w ramach Assistance oraz z OC sprawcy – w przypadku kolizji.

Szczegółowych informacji dotyczących pomocy drogowej na A1 udzielamy telefonicznie. Skontaktuj się, by poznać szczegółowe warunki współpracy.

Pomoc Drogowa Autostrada A1 – Koszt Usługi

Tylko my oferujemy rozsądne ceny oraz jakość wykonywania usług na terenie Autostrady A4. Specjalizujemy się w szybkim czasie reakcji oraz profesjonalizmem. Pamiętaj aby w razie awarii czy kolizji drogowej zachować spokój oraz dowiedzieć się jaka jest Twoja lokalizacja.

Pomoc Drogowa A1 (pomorskie) zawsze jest do państwa dyspozycji 24h/7 nawet w niedziele i święta.

Wyszczególnione usługi naszej pomocy drogowej:

Pomoc Drogowa Autostrada A1

  • Pomoc Drogowa Autostrada A1 – Auto Laweta
  • Holowanie autostrada A1
  • Laweta autostrada A1
  • Wymiana koła na drodze w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS
  • Awaryjne odpalanie z kabli
  • Transport Samochodów

 Całodobowy numer alarmowy 24h:

+48 510 230 630

Pomoc Drogowa Autostrada A4 – Lokalizacja Twojego Pojazdu

Prosimy o sprawdzenie na Pikietażu (słupku) na którym się Państwo znajdują.

Popularne zjazdy na Autostradzie A1 : Rusocin, Stanisławie, Swarożyn, Pelplin, Kopytkowo, Warlubie, Nowe Marzy, Grudziądz.

Holowanie na A1 w dobrej cenie

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, dlatego pomoc drogowa A1 może być realizowana w każdej chwili. Potrafimy rozwiązać każdy kłopot na autostradzie i innych drogach szybkiego ruchu. Wszystko za sprawą parametrów jakie posiada nasza laweta. A1 to jedna z najczęściej uczęszczanych tras, a tym samym większe prawdopodobieństwo niespodziewanych zdarzeń.

Nasza pomoc drogowa na A1 to gwarancja niezawodności oraz szeroki wachlarz innych oferowanych przez nas usług. Świadczymy pomoc w ramach dowozu paliwa na autostradzie, usuwania drobnych awarii na drodze, wymiany uszkodzonego koła lub stawiania pojazdu na koła. Nasze holowanie na A1 odbywa się przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i zawsze w wybraną przez klienta lokalizację. Ponadto w sytuacji konieczności naprawy auta na autostradzie można liczyć z naszej strony na szybką i profesjonalną pomoc.

Autostrada A1Autostrada Bursztynowa to częściowo płatna autostrada w Polsce leżąca w ciągu międzynarodowej trasy E75, leżąca w VI transeuropejskim korytarzu transportowym. Po rezygnacji z budowy autostrady A3 wzdłuż zachodniej granicy kraju, A1 jest jedyną polską autostradą o przebiegu południowym.