Wyciąganie aut z rowów

DZWOŃ NA NASZ CAŁODOBOWY NUMER 

510 230 630

Zimą i latem może zdarzyć się poślizg. W jego wyniku można stracić panowanie nad samochodem, utknąć w rowie, zaspie czy błocie. Nieumiejętne wyciąganie samochodu z tego typu sytuacji może skończyć się poważnymi uszkodzeniami karoserii i podwozia, nie tylko samochodu wyciąganego, ale też wyciągającego. Dlatego raczej nie należy prosić o pomoc przy wyciąganiu auta z rowu przejeżdżających kierowców. Można przez to uszkodzić dwa auta, wyciągane z rowu i wyciągające. Najlepiej zadzwonić po kogoś, kto wyciąganiem aut z rowów zajmuje się praktycznie codziennie, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowo – wiosennym.

Wyciąganie aut z rowów Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto
wyciąganie aut z rowów Gdańsk Trójmiasto s6

Wyciąganie aut z rowów – fachowo i bezpiecznie

Bezpieczne wyciąganie auta z rowu gwarantuje tylko wyspecjalizowany pojazd pomocy drogowej wyposażony w profesjonalną wyciągarkę oraz człowiek, posiadający wiedzę o tym, jak wyciągnąć auto, aby nie dokonać w nim dalszych uszkodzeń.

Oczywiście, można uzyskać pomoc od sąsiada lub przygodnego kierowcy. Należy się tutaj jednak nastawić na dodatkowe straty finansowe i koszty związane z naprawą. Najlepiej i najbezpieczniej będzie jednak zadzwonić do firmy, która na co dzień zajmuje się udzielaniem pomocy w tego typu sytuacjach.

Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Gdańska:
Osowa, Chełm, Siedlce, Suchanino, Śródmieście, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Oliwa, Ujeścisko-Łostowice
okolicznych miejscowości:
Gdynia, Sopot, Żukowo, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Chwaszczyno, Banino, Czaple, Rębiechowo.